FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514357
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:15:31 |
| SCORE | 7805 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1043-8978 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.52 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| max power | 321 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C1 |
|---|