
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514362
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:17:13 | | SCORE | 9919 |
|---|
| FPS | 164 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1569-F322 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2258 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (364 W) |
|---|
|