
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514399
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:28:34 | | SCORE | 8818 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 109 °C |
|---|
| core clock | min: 44 MHz - max: 1994 MHz |
|---|
| max power | 188 W |
|---|
|