
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514418
FurMark (GL) Submitted by Fidz on Apr 11, 2026 @ 22:32:19 | | SCORE | 12564 |
|---|
| FPS | 209 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1458-2327 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 102 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1998 MHz |
|---|
| max power | 215 W |
|---|
|