FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514454
FurMark (GL) Submitted by Wellismar on Apr 11, 2026 @ 22:46:45 |
| SCORE | 5953 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600GT with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6505 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 29 MHz - max: 2044 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1002-1636 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|