FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514462
FurMark (GL) Submitted by 67diddyblud on Apr 11, 2026 @ 22:49:12 |
| SCORE | 5696 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX 3000 Ada Generation Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 538.18 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 165H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 17AA-2234 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5542 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 3000 Ada Generation Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2838 - SUB: 17AA-2234 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1440 MHz - max: 2040 MHz |
|---|