FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514494
FurMark (VK) Submitted by MarkyMoe00 on Apr 11, 2026 @ 23:00:42 |
| SCORE | 11142 |
|---|
| FPS | 185 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD RYZEN AI MAX 395 w/ Radeon 8060S |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 3842-2489 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1380 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (304 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 8060S Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1586 - SUB: 2014-801D - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1193 MHz - max: 1424 MHz |
|---|
| max power | 37 W |
|---|