FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514495
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:01:11 |
| SCORE | 14722 |
|---|
| FPS | 245 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 4080 Suprim X 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1462-5110 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1936 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (320 W) |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|