FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514505
FurMark (GL) Submitted by ventas on Apr 11, 2026 @ 23:04:58 |
| SCORE | 8673 |
|---|
| FPS | 144 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 27749 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-577 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 104 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1729 MHz |
|---|
| max power | 191 W |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|