FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514530
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:14:55 |
| SCORE | 5718 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 3842-6390 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1633 MHz - max: 1924 MHz |
|---|
| max power | 120 % TDP (301 W) |
|---|