FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514533
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:17:20 |
| SCORE | 8441 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700K @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 3080 Ti Suprim X 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1462-3897 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (427 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|