FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514537
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:17:48 |
| SCORE | 12566 |
|---|
| FPS | 209 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock Phantom Gaming RX 7800 XT 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1849-5324 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 10 MHz - max: 2315 MHz |
|---|
| max power | 345 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|