FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514545
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:22:31 |
| SCORE | 6903 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7E07 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | Palit RTX 3070 JetStream OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1569-2484 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|