FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514554
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:26:32 |
| SCORE | 4945 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 55 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 1849-6001 - REV: 8 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 213 W |
|---|