
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514559
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:27:45 | | SCORE | 4073 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD FX(tm)-8350 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 1458-2319 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 106 °C |
|---|
| core clock | min: 68 MHz - max: 1714 MHz |
|---|
| max power | 129 W |
|---|
|