
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514575
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:33:06 | | SCORE | 19115 |
|---|
| FPS | 317 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1043-88E6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2416 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (461 W) |
|---|
|