
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2514576
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:34:38 | | SCORE | 1279 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.133 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9300H CPU @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F91 - SUB: 1025-1332 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1396 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 1025-1331 - REV: 2 |
|---|
|