
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514577
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:34:49 | | SCORE | 5098 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4FA - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2243 MHz - max: 2549 MHz |
|---|
| max power | 321 W |
|---|
|