
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2514579
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:36:20 | | SCORE | 3071 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Celeron(R) CPU G3900 @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1569-F278 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 676 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (369 W) |
|---|
|