FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514584
FurMark (GL) Submitted by Becksito on Apr 11, 2026 @ 23:39:18 |
| SCORE | 12772 |
|---|
| FPS | 212 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (radeonsi gfx1201 ACO DRM 3.64 6.19.11-1-cachyos) |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6 (Core Profile) Mesa 26.0.4-arch2.2 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.11-1-cachyos 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 1648 MHz - max: 2099 MHz |
|---|