FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514593
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:47:04 |
| SCORE | 8378 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2697 v4 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 5060 Ti Infinity 3 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1569-F328 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2356 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (180 W) |
|---|