FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514599
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:48:23 |
| SCORE | 7288 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX 3080 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 10DE-1467 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 118 % TDP (369 W) |
|---|