
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2514603
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:49:26 | | SCORE | 4602 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E89 - SUB: 1458-3FC1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1380 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (171 W) |
|---|
|