
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514609
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:53:03 | | SCORE | 2895 |
|---|
| FPS | 48 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F0A - SUB: 1043-88D9 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (90 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1043-87E1 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| max core temperature | 40 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|
|