FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514623
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:59:44 |
| SCORE | 2227 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4690K CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1849-5124 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1633 MHz |
|---|
| max power | 173 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-412 - SUB: 1458-D000 - REV: 6 |
|---|