FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514625
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:00:31 |
| SCORE | 24245 |
|---|
| FPS | 402 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-8A3C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2610 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|