FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514639
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:08:57 |
| SCORE | 20567 |
|---|
| FPS | 342 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 225F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E491 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 96 MHz - max: 2380 MHz |
|---|
| max power | 335 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6400 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1043-502 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 10 % |
|---|
| max core temperature | 42 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 457 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 43 °C |
|---|
| max power | 5 W |
|---|