FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514651
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:13:29 |
| SCORE | 7682 |
|---|
| FPS | 128 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 9060 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1DA2-A493 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 51 MHz - max: 2531 MHz |
|---|
| max power | 154 W |
|---|