FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514653
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:14:42 |
| SCORE | 8254 |
|---|
| FPS | 137 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 19DA-4702 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 2550 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (320 W) |
|---|