
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514659
FurMark (VK) Submitted by Assad on Apr 12, 2026 @ 00:17:04 | | SCORE | 10319 |
|---|
| FPS | 171 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 19DA-8617 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (240 W) |
|---|
|