FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514667
FurMark (GL) Submitted by testSabado on Apr 12, 2026 @ 00:20:56 |
| SCORE | 11643 |
|---|
| FPS | 193 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8700G w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1DA2-E495 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 109 MHz - max: 2551 MHz |
|---|
| max power | 170 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 1458-D000 - REV: 6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 19 W |
|---|