FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514681
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:26:53 |
| SCORE | 14855 |
|---|
| FPS | 247 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 225F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E491 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 109 MHz - max: 2239 MHz |
|---|
| max power | 350 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6400 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1043-502 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| max core temperature | 42 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 82 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 43 °C |
|---|
| max power | 5 W |
|---|