FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514688
FurMark (GL) Submitted by asdffdsa on Apr 12, 2026 @ 00:29:19 |
| SCORE | 4460 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900XT 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E89 - SUB: 1458-3FC9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (181 W) |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|