FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514696
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:34:18 |
| SCORE | 7126 |
|---|
| FPS | 118 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2860 - SUB: 1028-BF9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1846 MHz - max: 2176 MHz |
|---|
| max power | 137 W |
|---|