FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514700
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:35:02 |
| SCORE | 13229 |
|---|
| FPS | 220 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 7800 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2413 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 247 MHz - max: 2188 MHz |
|---|
| max power | 286 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C3 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 59 W |
|---|