
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2514709
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:38:19 | | SCORE | 4637 |
|---|
| FPS | 77 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 172F-3935 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2300 MHz |
|---|
| max power | 204 W |
|---|
|