FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514712
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:39:59 |
| SCORE | 7365 |
|---|
| FPS | 122 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 40 MHz - max: 2031 MHz |
|---|
| max power | 304 W |
|---|