FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514723
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:44:04 |
| SCORE | 1995 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800M |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6800M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-16C2 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 100 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2403 MHz |
|---|
| max power | 167 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1043-16C2 - REV: C4 |
|---|
| max core usage | 21 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 400 MHz |
|---|