
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514724
FurMark (GL) Submitted by 99 on Apr 12, 2026 @ 00:44:20 | | SCORE | 3354 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 1043-8868 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 840 MHz - max: 1778 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (170 W) |
|---|
|