
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514733
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:45:27 | | SCORE | 8921 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.12.1.251128 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5E7 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 9 MHz - max: 2518 MHz |
|---|
| max power | 211 W |
|---|
|