
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514737
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:48:04 | | SCORE | 6314 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 10DE-1F08 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (161 W) |
|---|
|