FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514740
FurMark (GL) Submitted by ric on Apr 12, 2026 @ 00:48:45 |
| SCORE | 21398 |
|---|
| FPS | 356 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RTX 4080 SUPER OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1043-8962 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2610 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (352 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E12 - REV: C2 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|