
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514743
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:50:48 | | SCORE | 21655 |
|---|
| FPS | 360 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 196E-1432 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (364 W) |
|---|
|