
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514751
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:52:55 | | SCORE | 9616 |
|---|
| FPS | 160 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7901 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1353 MHz - max: 2192 MHz |
|---|
| max power | 502 W |
|---|
|