
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2514752
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:52:59 | | SCORE | 6952 |
|---|
| FPS | 115 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 10DE-2057 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 44 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 2632 MHz |
|---|
| max power | 67 % TDP (345 W) |
|---|
|