
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514758
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:55:54 | | SCORE | 4144 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | EVGA RTX 3080 XC3 Ultra |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 3842-3885 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 2010 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (341 W) |
|---|
|