
|
FurMark(x64) 2.2.0.0 - score ID: 2514773
FurMark (GL) Submitted by kapi on Apr 12, 2026 @ 01:02:04 | | SCORE | 7772 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1849-5330 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2184 MHz |
|---|
| max power | 191 W |
|---|
|