FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514775
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:03:25 |
| SCORE | 6113 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2690 v3 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1458-405E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (240 W) |
|---|