FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514780
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:05:45 |
| SCORE | 6071 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce RTX 3070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 462.75 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249D - SUB: 1558-9600 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 462.75 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 990 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 118 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4C8B - SUB: 1558-9600 - REV: 4 |
|---|