
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2514783
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:08:11 | | SCORE | 6398 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 572.60 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 3842-6386 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.60 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1722 MHz - max: 1886 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (249 W) |
|---|
|